Aracınızda %40'a varan yakıt tasarrufu VGT ile mümkün!

VGT'den Haberler'

5. yılımızda 15.000'i aşkın mutlu aile üyemizin arasında siz de yerinizi alın. VGT; aracına değer verenlerin buluşma noktası !

İklim krizi küresel bir sorun Birleşmiş Milletler'in de aldığı kararlar doğrultusunda...

Birleşmiş Milletler, Ministry of foreign affairs of Japan, Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ortaklığı ile gerçekleştirilen "İklim Krizi ve Afetlere Karşı Genç Girişimler Start-up Weekend" etkinliğinde buluştuk. Küresel amaçlar doğrultusunda, VGT olarak uluslararası bir alanda iklim krizine yönelik çözümlerimizi anlattık.💪

Küresel Amaçlar, yoksulluğu ortadan kaldırmak, gezegenimizi korumak ve tüm insanların barış ve refah içinde yaşamasını sağlamak için evrensel eylem çağrısıdır.

VGT olarak sosyal bir sorumluluk üstlendiğimiz bu noktada küresel amaçlara doğrudan hizmet etmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Her VGT'li araç sahibi gezegenimize doğrudan katkı sağlamaktadır.

TÜMMİAD ile birlikte 25-28 KASIM Helal Expo 2021'deyiz

TÜMMİAD yerli üretim ve girişimlere desteğini sürdürmeye devam ediyor. Bu sene Tümmad'ın bünyesinde kurulan "Start-up Zone" davetlisi olarak biz de Helal Expo 2021'de yerimizi alacağız. 💪

Türkiye Mucit, Girişimci adaylarının uluslararası tanınır olması amacıyla kurulan TÜMMİAD aynı zamanda WIIPA Türkiye temsilcisidir. TÜMMİAD ve WIIPA'nın organize ettiği yarışmanın ana sponsorları arasında "Patent Guru", "The Patent News" de yer almaktadır.

Küresel iklim sorununa çözüm üreten VGT'ye Altın Madalya

23 katılımcı ülke 731 proje arasından, dünyanın önde gelen profesörlerinin VGT'ye tam oy vermesi ile uluslararası alanda VGT altın madalya almaya hak kazandı. 💪

Türkiye Mucit, Girişimci adaylarının uluslararası tanınır olması amacıyla kurulan TÜMMİAD aynı zamanda WIIPA Türkiye temsilcisidir. TÜMMİAD ve WIIPA'nın organize ettiği yarışmanın ana sponsorları arasında "Patent Guru", "The Patent News" yer aldı.

Şehirlerdeki araç gürültüsü, egzoz kirliliğine çözümü VGT'den, ödülü Şişi Belediyesinden

1 Fikir Şişliyi Değiştirir Şişli Belediyesi ve Şişli Kent Konseyi Girişimciler Meclisi ve paydaşları işbirliğinde düzenlenen fikir, tasarım, inovasyon, startup yarışma organizasyonunda; şehrin hava ve motor ses emisyonuna çözüm üreten VGT ile birincilik kazandık.

Şişli İlçesinin yeni fikirlere açık olduğunu, bilime, inovasyona destek veren belediye olduğunu vurgulamak

Birleşmiş Milletler hedefleri kapsamında yeni fikirlerden, projelerden faydalanarak yeni nesil belediyecilik anlayışını destekleyen Şişli Belediyesine teşekkür ederiz.

VGT uluslararası alanda DEKRA ile varız dedi!

2017 yılında başladığımız serüvenimizde her işimizde olduğu gibi 2019'da aldığımız kararlar neticesinde 2020 yılında VGT'ye uluslararası sertifika ve raporlama hedefimize doğru adımlarımızı attık.

Hedeflerimiz doğrultusunda yaptığımız detaylı çalışma ve incelemeler sonunda Almanya'nın en büyük, dünyanın üçüncü büyük belgelendirme kuruluşu olan DEKRA ile VGT'yi raporlamaya ve sertifikalandırmaya karar verdik.

Dekra ile çalışmaya karar vermemizdeki en büyük etken ise otomobil üreticilerine vermiş olduğu kusursuz hizmetleri oldu.

Serifika ve test raporlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.


"Normalde arabanın bu kadar hızlanmaması gerekiyor ama hızlanıyor."

Doğan KABAK